Kurtka dziecięca - waniliowy miś i bawełna GOTS z wypełnieniem

Garderoba najmłodszych może być zarówno wygodna, jak i piękna - nawet jesienią oraz mroźną zimą! Projekt Miś OH BABE to ukłon w stronę maluchów - jego struktura przekona do siebie nawet wyjątkowo wymagające pociechy jak i mamy. Urokliwy materiał oraz tkaniny wewnątrz, zapewniają wyjątkowe właściwości jak i wrażenia. Okrycie zostało uszyte oraz wyprodukowane w polskiej pracowni OH BABE, w idei wysokiej jakości z użyciem bezpiecznych tkanin.
Kurtka bawełniana - Miś

Kurtka dziecięca z wypełnieniem - waniliowy Miś

OH BABE przedstawia waniliową propozycję na chłodne dni! Dziecięca kurtka została zaprojektowana w oparciu o inspirację misiem - wraz z dresową, bawełnianą dresówką oraz kilkoma, specjalistycznymi warstwami gwarantującymi, że maluch nie zmarznie. Ręczne szycie pozwala na niebywałą precyzję wykonania, a zastosowanie naturalnych włókien, zapobiega nadmiernemu przegrzaniu. Aksamitna, mięciutka w dotyku waniliowa kreacja, może towarzyszyć już od pierwszych dni.

Waniliowy miś, kurtka dziecięca z wypełnieniem - jakość materiału

Waniliowy miś został wykonany ręcznie wraz z wykorzystaniem bezpiecznych materiałów certyfikowanych OEKOTEX STANDARD 100, GOTS. Wypełnienie z wysokopuszystą, włókniną silikonową pozwala na zachowanie lekkości, odporności na zagniecenia wraz z gwarancją ciepła. Dzięki temu waniliowa kurtka potowarzyszy maluchowi tak długo, jak powinna! Miś jest bezpieczny nawet dla alergików - włóknina jest pozbawiona chemicznych związków oraz nieprzyjemnych zapachów.

Kurtka dziecięca (bawełna GOTS) - cena

Nieprzeciętne wykonanie to wyraz należytej troski o każdego malucha! Cenimy naturę, ekologię oraz przyjazne rozwiązania, które wykorzystujemy do projektów OH BABE. Waniliowy Miś został uszyty w polskiej pracowni, zważając na skład oraz troskę o wygodę. Wyposażenie dziecięcej szafy w modne stylizacje, nie musi równać się z niezwykle wysoką ceną! Jako że korzystamy z zaufanych źródeł pozyskania tkanin, wymarzoną kurteczkę oferujemy w konkurencyjnej cenie.

Kurtka dla dziecka - opinie

Dla każdego rodzica priorytetem jest zadbanie o dobór odpowiedniego stroju - zarówno aby uniknąć przemarznięcia, jak i przegrzania. Zawsze stosujemy materiały, cieszące się Państwa uznaniem, także dla klimatu oraz zdrowia. Pragniemy zaskakiwać, natomiast najważniejszy jest komfort malucha. Pozytywne oceny maluchów ubranych w kurtkę Miś motywują nas do dalszej pracy! Pokazujemy, że nie ma konieczności rezygnować z wygody na rzecz wyglądu - obydwa czynniki możemy łączyć!